Novinky

Nabídka práce - asistent(ka) dopravy
7.8.2023

Hlavní pracovní poměr
Nástupní plat 30 000 - 35 000 Kč
Práci v Hradci Králové

Více informací

 

Ceny za soutěž rozdány
25.10.2022

Během léta proběhla výtvarná soutěž pro děti ve věku 1-15 let, jejichž rodiče pracují v TTV. Soutěž byla na témata související s TTV transport.

Vítězové byli vyhlášeni na našich sociálních sítích a ceny byly předány. Zde přidáváme ukázky práce soutěžících.

Velká srpnová soutěž pro děti
8.8.2022

Půlka léta je za námi a jelikož léto patří dětem, vyhlašujeme velkou letní soutěž v kreslení o zajímavé ceny!

Zašlete nám obrázek nakreslený Vaším dítětem s tématikou TTV transport.

Co pro naše děti znamená být řidičem kamionu? Co pro ně představuje naše firma TTV? Je to taťka, brácha či dědeček za volantem, kamion na trajektu nebo je to snad kamion projíždějící přes lesy a louky? Kreativitě a představivosti se meze nekladou! Styl výtvarné práce, rozměr ani počet obrázků nejsou omezeny.

Vybereme 3 vítěze ve dvou kategoriích:
1. PŘEDŠKOLNÍ DĚTI (1 – 6 let)
2. ŠKOLNÍ DĚTI (7 – 15 let)

Výherní ceny se postupně dozvíte během měsíce srpna na našich sociálních sítích – takže pozorně sledujte Facebook (@ttvtransportsro) a Instagram (@ttv_spedice) a nenechte své děti propásnout výhru zajímavých cen. :-)

Konec soutěže je 31.08.2022.
Nezapomeňte uvést celé jméno a věk autora obrázku a jméno rodiče z řad zaměstnanců
TTV.

Obrázky noste, prosím, do kanceláře techniků v Kostelci nad Orlicí k Pétě Čermákové nebo
zasílejte na email marketing@ttvtransport.cz

Účastník na základě účasti v soutěži poskytuje společnosti TTV spedice spol. s r.o. bezúplatně oprávnění k užití Díla, a to na dobu neurčitou od okamžiku poskytnutí Díla, bez územního a množstevního omezení. Osobní údaje (jméno, příjmení, korespondenční/ e-mail adresa) budou zpracovávány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů účastníků soutěží.

Letní akce na trajekt
30.6.2022

Společenská odpovědnost a udržitelnost jako číslo 1.
30.5.2022

Nejen, že u nás aktuálně probíhá rozsáhlá obměna vozového parku za nová vozidla Volvo a Iveco, ale intenzivně se věnujeme i ostatním důležitým tématům.

Tento týden jsme byli společností EcoVadis oceněni bronzovou medailí a zařadili jsme se tak mezi TOP 50% společností s nejlepším výkonem v oblasti udržitelnosti. Kladně byla hodnocena témata jako životní prostředí, práce a lidská práva, etika a udržitelný nákup.

Jsme za tento výsledek velmi rádi, protože plně odráží naši dlouhodobou snahu a cíl na těchto důležitých tématech pracovat.

Toto hodnocení od organizace EcoVadis dává našim zákazníkům jistotu, že nám nejen životní prostředí není lhostejné a mohou mít v našem přístupu k udržitelnosti maximální důvěru.

12 3