Společnost TTV Transport je neustále se rozvíjející firmou, která každým rokem navyšuje počet svých zaměstnanců. Pokud vás zajímá oblast mezinárodní dopravy a rádi pracujete v moderním prostředí, podívejte se na nabízená volná místa, která jsou neustále aktualizovaná.

Vzdělání a rozšiřování znalostí zaměstnanců je jednou z našich priorit, která nám úspěšně pomáhá prosazovat se na evropském trhu. Rádi se s vámi setkáme na osobním pohovoru. Vítáni jsou zkušení pracovníci, ale i absolventi.

Pokud pro vás nabízená volná místa nejsou vhodná, podívejte se do sekce kariéra i na stránkách našich ostatních společností.

V případě, že vás zaujala některá z výše nabízených volných pozic neváhejte nás kontaktovat a zaslat životopis.  Pokud se Vám na Váš životopis neozveme do 14-ti dnů, byl vybrán jiný uchazeč. Děkujeme za pochopení

Chcete pracovat v TTV? Napište nám!

Položky označené * jsou povinné.
Kliknutím na "odeslat" souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a EU 2016/679, o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti TTV Spedice s.r.o.